Кредит на шубу: що варто знати

Кредит на шубу: що варто знати

Шуба в кредит — це одночасно і вигідно, і не дуже. Купувати шубу в кредит чи ні? Вирішувати вам. Але про умови ви повинні знати вже сьогодні.

Стати володаркою красивої і трендової шубки сьогодні мріє чи не кожна жінка, а ось такий можливість мають, на жаль, не всі. З іншого боку, якщо чогось дуже сильно захотіти і докласти до досягнення мети максимум зусиль, то в результаті норкова красуня може все-таки стати вашою.

Поняття «шуба в кредит» існує вже давно — ще в радянські часи люди купували хутряні вироби в розстрочку. Сьогодні, в принципі, можна робити те ж саме, причому без особливої ​​загрози сімейному бюджету. Також можна взяти кредит онлайн на карту без дзвінків в Україні та купити що вам захочеться. Та ж сама Латочка кредит онлайн не запитує для чого вам потрібні гроші. Але про все по порядку.

Переваги покупки шуби в кредит

  • Можливість купити виріб в сезон, не чекаючи, поки збереться певна сума.
  • Виплачувати кредит, як правило, клієнт повинен рівнозначними сумами. Якщо шуба коштує відносно недорого, ці щомісячні виплати не суттєво вдарять по бюджету.
  • Шуба в кредит — це капіталовкладення. Тому, якщо на певному етапі ви не зможете виплачувати кредит за неї, можна продати виріб і з цих грошей погасити залишок боргу по онлайн кредиту в Україні на карту.

Кредит на шубу також має певні недоліки.

  • Далеко не кожен має можливість оформити позику, оскільки дана процедура передбачає наявність документів, зокрема у вигляді довідки з роботи. Наприклад, якщо у людини мінімальна заробітна плата, банк на 99,9 відмовить йому в оформленні кредиту. Як варіант – взяти кредит онлайн без емейла.
  • Купівля шуби в кредит не завжди безпечна. Хто знає, можливо, через час виріб можуть викрасти або з яких-небудь інших причин його не стане. Отже, вимальовується перспектива виплачувати кредит за неіснуючу річ.
  • Кредит — це, так чи інакше, певна переплата. Для багатьох людей краще назбирати суму, ніж сковувати себе кредитами.
  • У випадку з кредитом ви, так чи інакше, повинні внести перший внесок, який може становити від 30 до 70 відповідно.

У будь-якому випадку, якщо іншого виходу немає, а шубу отримати ой як хочеться, кредит є єдино вірним виходом. Багато хутряних салонів пропонують придбати виріб з хутра в розстрочку. Але не варто плутати кредит на шубу і розстрочку.

Кредит на шубу і шуба в розстрочку — в чому відмінності?

Головна відмінність полягає в тому, що кредит на шубу видається банком, а розстрочка — безпосередньо продавцем. Для отримання позики клієнт повинен довести банку свою платоспроможність — і то, не факт що вам дадуть позику, тим більше на шубу. З розстрочкою простіше — відсутні відсотки або, якщо навіть присутні, то набагато менше банківських.

От тільки розстрочка не передбачає передачу шуби відразу. Ви отримаєте річ тільки після того як зможете виплатити повну суму. У випадку ж з кредитом, оформивши його, ви вже можете насолоджуватися шубкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + = 11